Altay Dekor, kurumsal Büyükçekmece boyacı hizmeti vermektedir. Evinizi veya işyerinizin duvarlarını boyatmak, iyi bir Büyükçekmece boyacı ustası ile çalışmak, kaliteli ustalık ile uzun ömürlü boya yaptırmak mı istiyorsunuz? Altay Dekor, en uygun Büyükçekmece bölgesinde boyacı fiyatları ile sizlere en iyi ustalarla hizmet vermektedir.

Büyükçekmece Plastik Boya Ustası, Su Bazlı Boya Ustası, İpeksi Mat Boya Ustası, Yağlı Boya Ustası, Dış Cephe Boya Ustası, Boyacı arıyorum diyorsanız size çözümler üretmek için çalışıyoruz. Kendi bünyemizde çalışan ustalarımızla, en uygun boya badana m2 fiyatları ile tecrübeli boya badana ustası temin ediyoruz.

Büyükçekmece boyacıların en çok tercih ettiği popüler boya markalar: Dyo, Jotun, Marshall, Filli Boya, Polisan ve Permolit.

Büyükçekmece boya badana fiyatları, Büyükçekmece boyacı arıyorum, Büyükçekmece boya ustası, Büyükçekmece boyacı,

Büyükçekmece Boyacı Fiyatları

En ucuz boyacı fiyatlarının bizde olduğunu iddia edemeyiz. Büyükçekmece en iyi boyacı ustası ile en uygun boyacı fiyatları verdiğimizi düşünüyoruz. Verimliliği en üst düzeye çıkarırken maliyetleri optimize etmek için geleneksel ve yenilikçi teknolojileri kullanarak kişiye özel bir çözüm geliştiriyoruz. Size uygun bir ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Hiçbir durumda fazla ödeme olmayacak! Burada her şey şeffaf ve anlaşılır hareket ediyoruz.

 • Yağlı Boya Fiyatları
 • Su Bazlı Boya Fiyatları
 • Plastik Boya Fiyatları
 • İpeksi Mat Boya Fiyatları
 • Dış Cephe Boya Fiyatları

İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir tasarım projesi geliştireceğiz. Her gün çevremizdeki dünyayı ve sektörümüzü daha iyi hale getirmek, güncellemek için çabalıyoruz.

Müşterinin bütçesinden tasarruf ediyoruz, ancak beklediğiniz sonucun kalitesinden asla tasarruf etmiyoruz!

Büyükçekmece boyacı

İnsanların yaşam alanlarını yenilemek için yapacakları en iyi hareketlerin başında, bulundukları yerlerdeki duvarları renklendirmeleri geliyor. Gerek ev gerekse iş yeri için yapılacak olan Büyükçekmece boya badana uygulaması ile beraber bulunduğunuz yer temizlenecek, yenilecek ve çok farklı bir havaya kavuşmuş olacaktır.

İnsanların bir kısmı bu tarzdaki çalışmaların çok kolay bir şekilde yapılabileceğini düşünebiliyor. Ancak biz yapılacak olan en ufak bir hatanın bile beraberinde getirebileceği olumsuz sonuçları biliyoruz. Ve buna göre de çalışmalarımızı mümkün olan en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Böylece ortaya çıkacak olan sonuçlar da istekleri başarılı olarak yerine getirmiş oluyor. Uzun soluklu değişimin ilk adımı olan boya badana işlemleri yapılmadan önce bunların nasıl yapıldığı ile alakalı bilgi sahibi olmak, akıllarda soru işaretlerinin oluşmasını engellemiş olacaktır.

Büyükçekmece Boyacı Ustası Olmadan Boya Yapmak

Büyükçekmece boyacı ustası ihtiyacınız için Altay Dekor profesyonel hizmet vermektedir. Büyükçekmece bölgesinde boya işiniz için boya ustası olmadan kendiniz yapmak istiyorsanız da yardımcı olmak isteriz. Uyarılarımızı dikkate almanızı tavsiye ederiz.

 1. Boyamak istediğiniz yüzey alanını dikkatlice ölçmeniz gerekir, böylece tam olarak ne kadar boyaya ihtiyacınız olduğunu bilirsiniz. Renginize karar verdikten sonra, inşaat malzemeleri mağazanıza gidin. Tam alanı ve kuruma süresini bilmek için boya kutusundaki etiketi dikkatlice okuyun.
 2. Boyamadan önce yüzeyi hazırlayın. Önceki boya katmanlarını bir kazıyıcı ve zımpara kağıdı ile çıkarmak, yüzeyi yağdan arındırmak ve gerekirse talaşları ve yontulmuş alanları macunla onarmak gerekir. Boyanın duvar malzemesine yapışmasını iyileştirmek için birkaç kat akrilik astar uygulayın. Bu adımı atlamayın, aksi takdirde boya düz durmayacak ve yüzeye güvenilir bir şekilde yapışmayacaktır.
 3. Duvarları boyadıktan sonra, çalışmaya başlamadan önce çıkardığınız prizleri ve anahtarları yeniden takmanız gerekir. Ardından zemini temizleyin ve mobilyayı tozdan koruyan kapakları çıkarın. Zemini çizmemeye dikkat ederek mobilyayı yerine taşıyın.

 

 • Büyükçekmece AVM Boyama
 • Büyükçekmece Banka Boyama
 • Büyükçekmece Büro Boyama
 • Büyükçekmece Cafe Boyama
 • Büyükçekmece Dershane Boyama
 • Büyükçekmece Dış Cephe Boyama
 • Büyükçekmece Dükkan Boyama
 • Büyükçekmece Ev Boyama
 • Büyükçekmece Fabrika Boyama
 • Büyükçekmece Hastane Boyama
 • Büyükçekmece İnşaat Boyama
 • Büyükçekmece İnşaat Sonrası Boyama
 • Büyükçekmece İş Hanı Boyama
 • Büyükçekmece İş Merkezi Boyama
 • Büyükçekmece Köşk Boyama
 • Büyükçekmece Mağaza Boyama
 • Büyükçekmece Ofis Boyama
 • Büyükçekmece Okul Boyama
 • Büyükçekmece Otel Boyama
 • Büyükçekmece Öğrenci Yurdu Boyama
 • Büyükçekmece Plaza Boyama
 • Büyükçekmece Restoran Boyama
 • Büyükçekmece Tadilat Boyama
 • Büyükçekmece Villa Boyama

Boya Badana için duvarların hazırlanması

1. Boyanacak yüzey kuru ve kirden (özellikle gaz sobalarından gelen yağ veya tortulardan) ve tozdan arındırılmış olmalıdır.

2. Duvar yeniyse (farklı sıva türlerinin emici özelliklerini düzleştirmek ve yapışmayı artırmak için) astarlanmalıdır. Bu, hem geleneksel sıvalar hem de yeni duvarlar veya alçıpan asma tavanlar için geçerlidir.

3. Duvar halihazırda boyanmışsa, eski boyanın durumu değerlendirilmelidir. Alt tabakanın yapışması zayıfsa, en kaliteli boya bile sıyrılabilir. İyi durumda olan eski yüzeyler yıkanmalı veya vakumlanmalıdır. Aynı zamanda, kalın veya soyulmuş eski boya katmanları çıkarılmalı (örneğin bir spatula ile) ve ardından astarlanmalıdır.

4. Uygulanan boya geride kalacağından farklı boya türlerini üst üste uygulamayın (örneğin kireç veya tutkal boyalar üzerine akrilik emülsiyon). Boyamaya ancak eski boyanın tamamı çıkarıldıktan ve alçı boya sabunu ile yıkandıktan sonra başlayabilirsiniz.

5. Tüm ezikler, çatlaklar, çizikler veya mekanik hareket izleri macunlanmalı, ince zımpara kağıdı ile düzeltilmeli, elektrik süpürgesiyle temizlenmeli ve ardından tüm duvar astarlanmalıdır. Bu, tedavi edilen alanlarda mat lekeler olmadan düzgün bir yüzey sağlayacaktır.

6. Yüzeyde herhangi bir renk değişikliği, leke veya renk değişikliği, küf varlığını gösterir. Onları kontrol etmelisin. Yüzeysel lekeler ise boyamadan önce uygulamak yeterlidir. Değişiklikler sıvaya veya duvara derinlemesine nüfuz etmişse, bir uzmandan tavsiye almalısınız. Alçının yıkılması ve duvar için biyolojik işlemler yapılması gerekebilir. Boyamadan önce yüzeyin uygun şekilde kurutulması önemlidir.

7. Yeniden boyamadan önce duvar panelleri ince zımpara kağıdı ile kapatılmalıdır.

8. Pas, nikotin ve gres lekeleri özel bir preparat veya solvent bazlı boya ile izole edilmelidir.

9. Duvarlar duvar kağıdıyla yapıştırılmışsa, kaldırabilirsiniz, ancak iyi durumdaysa (çizik, yırtık yok, sıyrılmayın ve kenarlarda duvarların gerisinde kalmayın), üzerlerini boyayabilirsiniz.

10. Duvar kağıdını çıkarmak zor olabilir (kullanılan yapıştırıcıya bağlı olarak). Önceden, duvar kağıdını bol miktarda suyla ıslatabilir veya aşırı durumlarda basit bir zımba ve ardından eski duvar kağıdını çıkarmak için özel bir sıvı kullanabilirsiniz. Bu, aynı zamanda duvarda kalan duvar kağıdı yapıştırıcısından kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Boya Badana Öncesi Ön Çalışmalarımız 

Başarılı bir şekilde Büyükçekmece boya badana şirketi işlemini yapmamız adına, içerisinde işlemleri yapacağımız alanın mümkün olduğu kadar boş olması işlerimizin çok daha kolaylaşmasını sağlayacaktır. Ancak Altay Dekor olarak eşyalarınızın içeride olması bizim için çok da fazla sorun teşkil etmiyor. Yapacağımız ön hazırlıklar esnasında bunlara göre en iyi sonuçları elde etmek adına gerekli hazırlıklarımızı eksiksiz olarak yapıyoruz.

Eşyaların içeride yer almakta olduğu alanlarda eşyaların zarar görmemesi için gerekli olan koruma çalışmalarını eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Sonrasında ise zemine koruma brandası kaplayarak yerde oluşabilecek olan boya damlalarının da önüne geçmiş oluyoruz. Aynı zamanda boyanması istenilmeyen pencere kenarları, kapı pervazları gibi yüzeyler için de koruma çalışmalarını yapıyoruz. Böylece hazırlıklarımız tamamlanmış oluyor.

Boyacı Hataları

 • Hazırlıksız bir duvarın boyanması , işin bitiminden sonra kusurların tezahürüne yol açacaktır – yüzeyde çatlaklar, enkazlar, önceki kaplamanın parçaları görünecektir;
 • Astarlanmamış duvarların boyanması – malzeme taşması mümkündür, son kat düzensiz bir şekilde uzanacaktır;
 • Yanlış çözücü seçimi – kalınlaştırılmış yağlı boyayı suyla seyreltmek veya suda dağılmış boyayı beyaz ispirtoyla seyreltmek düşük kaliteli bir sonuca yol açacaktır;
 • Renk testi yapmadan boyama – yanlış tonu veya eşit olmayan şekilde karıştırılmış rengi seçmek tüm işi mahveder;
 • Uygun olmayan aletlerin kullanılması – yüksek kaliteli ve hatta düz yüzeylere boya uygulaması ve köşeleri boyamak için özel rulo ve fırçalara ihtiyaç duyulacaktır;
 • Uygun olmayan uygulama tekniği , kusurların oluşmasına ve kaplamanın dengesiz dağılımına neden olur – boya sadece bir yönde uygulanmalıdır, birinci tabaka tamamen kuruduktan sonra yüzey ikinci bir tabaka ile kaplanır.

Büyükçekmece Boya Badana Çalışmalarımız 

Gerekli olan ön hazırlıkları yapmamızdan sonra sıra profesyonel Büyükçekmece boya badana firması çalışmalarımıza geliyor. Evlerde ve iş yerlerinde istemiş olduğunuz her renk ile alakalı boyama çalışmalarını büyük bir titizlik ile yapmaya devam etmekteyiz. Bu aşamada bizim için önemli olan şeylerin başında müşterilerimizin istekleri geliyor.

Onların talebi doğrultusunda renk seçiminin ve ön hazırlıkların yapılması ile beraber boya badana işlemlerine başlıyoruz. Boyama işlemleri, çalışmanın yapılacağı alanın büyüklüğüne bağlı olarak değişim gösteriyor. Ancak yapılacak olan işlemlerin tamamında en iyi sonuçları almak adına gerekli olan adımların tamamını sizler için atmaya devam ediyoruz.

boya renk seçilmesi

Alanında Deneyimli İsimler ile Etkili Sonuçlar

Yapılacak olan Büyükçekmece boya badana şirketleri işlemleri için en iyi sonuçları almak isteyen kişilerin, bu alanda yeterli deneyime sahip olan kişiler ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Aksi durumda ortaya çıkacak olan sonuçlar ne yazık ki istekleri olması gerektiği gibi ortaya koymayacaktır.

Altay Dekor olarak bu alanda var olan deneyimimizi her çalışmamızda sizlere sunmaya devam ediyoruz. Gerek kullanmakta olduğumuz boyalar gerekse ekipmanlarımız tamamen alanında en iyi isimlere aittir. Böylece ürünlerin performansı da yapmakta olduğumuz boya badana işlemlerinde en iyi şekilde kendini göstermiş olur. Dolayısıyla her türlü boya badana çalışmaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İyi bir boya yapmakta bir kaç ayrıntı vardır. Bu ayrıntıları müşterilerimize birebir anlatmaktayız. Detaylı bilgi için bizi arayınız!** Daha fazla bilgi ve boya badana fiyatları için Altay Dekor Büyükçekmece boyacıları ile iletişime geçiniz.